Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

23. září 2019 (pondělí) v 17 hodin

Centrum pro rodinu děkanátu Šternberk pořádá na faře v Litovli Kurz efektivního rodičovství.

Více informací na plakátku.

28. září 2019 (sobota) ve 14 hodin

Obec Lipinka a Římskokatolická farnost Nová Hradečná zvou na poutní slavnost sv. Václava v Lipince. Slavnostní mše svatá bude v Lipince u kaple ve 14 hodin. Po mši svaté (v 15 hodin) bude následovat divadlo o svaté Anežce České, které zahraje Farní společenství dětí a mládeže ze Zašové. V případě nepříznivého počasí bude program v kulturním domě. Vstup volný.

8. října 2019 (úterý) v 18 hodin

Zveme na besedu s Klárou Lőffelmannovou, koordinátorkou projektů na Haiti, o pomoci v této chudé zemi. Římskokatolická farnost Nová Hradečná podporuje 2 děti, Římskokatolická farnost Libina 1 dítě, také ZŠ Troubelice 1 dítě, aby mohly získat vzdělání a najít lepší uplatnění v životě. Pomáhat se dá ale i jinými způsoby. Beseda se koná v úterý 8. října v 18 hodin v sále obecního úřadu v Nové Hradečné. Vstup volný.

« Zobrazit starší akce