Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

2. března 2019 (sobota) ve 14 hodin

Římskokatolická farnost Nová Hradečná zve na duchovní obnovu, která se uskuteční v sobotu 2. března v Troubelicích v Orlovně. Začátek obnovy je ve 14 hodin. Duchovní obnovu povede sestra Doubravka z Kongregace sester Matky Božího milosrdenství. Obnova bude zakončena mší svatou za smíření v 18 hodin. Během duchovní obnovy bude možnost přistoupit ke svátosti smíření. Vstup volný.

17. března 2019 (neděle)

Postní doba se pomalu blíží. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na velikonoce."Postní kapky" jsou každodenní inspirace, které mohou "osvěžit" tvůj život.

• Myšlenky papeže Františka z katechezí o Desateru
  • Liturgická modlitba pro daný den
  • Biblický citát s inspirativní myšlenkou
  • Nedělní liturgické texty a zamyšlení

Prostřednictvím mobilní aplikace, e-mailu nebo webových stránek můžeš každý den dostat krátké inspirace. Více na www.postnikapky2019.maweb.eu Věříme, že Ti tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.

« Zobrazit starší akce